kosz na śmieci
biuletyn informacji publicznej

Publiczne Gimnazjum w Pszczółkach

 

Adres: ul. Pomorska 25, 83-032 Pszczółki
Tel. 058 682 91 34
Fax. 058 682 91 34
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WWW: www.pgpszczolki.na1.pl
BIP: gimnazjumpszczolki.mojbip.pl/
Dzrektor: Bożena Jaskólska

 

Do gimnazjum uczęszczają uczniowie z całej gminy. W szkole zatrudniony jest pedagog i psycholog, funkcjonuje biblioteka szkolna. Młodzież gimnazjalna rozwija swoje zainteresowania i uzdolnienia na zajęciach pozalekcyjnych: tanecznych, plastycznych, informatycznych, ekologicznych, fotograficznych i szachowych.

Swoją wiedzę i umiejętności realizują na dodatkowych zajęciach przedmiotowych. W szkole działają: Samorząd Uczniowski, Klub Europejski „Euroul”, Liga Ochrony Przyrody.

Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Pszczółkach uczą się obowiązkowo języka angielskiego oraz języka niemieckiego i rosyjskiego.

Corocznie wybierany jest Absolwent Roku i Sportowiec Roku.

Tradycją szkoły są: Turnieje Tańca, Bale Andrzejkowe, Bale Absolwenta, Chrzest Pierwszoklasisty, Wieczornica Niepodległościowa i inne.

Nasze gimnazjum współpracuje ze środowiskiem lokalnym poprzez organizowanie imprez kulturalnych dla mieszkańców gminy np. Święto Niepodległości, Spotkanie Noworoczne. Szkoła udostępnia salę gimnastyczną i inne pomieszczenia mieszkańcom gminy na spotkania i imprezy sportowo-kulturalne.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniom założono w szkole monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. W szkole działa świetlica szkolna, kuchnia, sklepik .

 
idź do strony głównej
aktualności gminne
o gminie
turystyka
władze gminy
galeria zdjęć
ważne instytucje
urząd gminy
oferty pracy
mapa gminy
dane kontaktowe